نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

1-    عنوان اصلی محتوا:

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی؛تخصص در خدمات اصالت در قطعات

2-    کلمه کلیدی اصلی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

3-    کلمه کلیدی مرتبط

 

4-    خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه)

ظهور لوازمی مانند ظرفشویی سالهاست زحمت انجام کارهای روزمره منزل را از دوش ما برداشته.حتی با عالی ترین کیفیت نیز نیاز به تعمیر  امری گریز ناپذیر است. اما در مورد برندهای خوشنامی مانند ال جی به دلیل ظرافت و تکنولوژی به کار رفته در تولیدات این کمپانی ها تعمیرات باید به متخصصین مجرب سپرده شود و مسلما  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی بهترین گزینه برای تعمیر ظرفشویی این برند است.   

 نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی؛تخصص در خدمات اصالت در قطعات

ماشین های لباسشویی و ظرفشویی جزو ضروری ترین لوازم زندگی امروز به شمار می روند و همه ی ما  همواره این وسایل ضروری را از میان تولیدات برترین برندهای دنیا انتخاب می کنیم اما به هر حال نیاز به تعمیر امری گریز ناپذیر است. نکته اینجاست که  امروزه پیچیدگی فناوری بکار رفته در تولیدات برندهای معروف،تعمیر آن ها را نیز تبدیل به امری دقیق و تخصصی نموده است بنابراین اگر ظرفشویی ال جی شما به هر دلیلی درست کار نمی کند بهترین کار این است که با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس گرفته و از دستکاری بی دلیل یا اعتماد به تعمیرکاران غیر مجاز پرهیز کنید.ظرفشویی حتما باید جلا دهنده داشته باشد.

 

 مهمترین ایراداتی که برای تعمیر  به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی ارجاع داده می شود:

سالها تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی باعث شده با ایرادات مشابه و گلایه های تکراری مواجه شویم که آگاهی از از آنها خالی از لطف نیست پس  در اینجا به ذکر رایج ترین آنها می پردازیم .

 

چرا ظرفهای داخل ظرفشویی تمیز شسته نشده اند؟

 

این مشکل از دو جنبه قابل بررسی است .یا ظرفشویی پس از شست و شو لکه ی سفید بر روی ظرفها باقی می گذارد یا لکه ی چربی بر روی ظروف به جا می ماند. اگر پس از شست و شو با لکه های سفید روی ظروف مواجه شدید قبل از تماس با  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی بهتر است چند نکته را بررسی کنید. اول اینکه ظرفشویی حتما باید جلا دهنده داشته باشد  و درجه جلا دهنده را بر اساس اینکه مواد شوینده مصرفی شما حاوی جلا دهنده هست یا خیر بر روی یک یا بیشتر تنظیم کنید. نکته ی مهم بعدی اینکه دقت کنید که ظرفشویی رسوب نمک نداشته باشد برای بررسی این موضوع به کف ظرفشویی دقت کنید.

 تعمیرات ظرفشویی ال جی

چرا ظرفشویی لکه چربی روی ظروف باقی می گذارد ؟

باقی ماندن لکه ی چربی بعد از شست و شو چند دلیل دارد؛یا ظروف درست داخل ظرفشویی چیده نشده اند ، یا بین زمان قرار دادن ظروف و شست و شوی آنها مدت زیادی فاصله افتاده و لکه ها بر روی ظروف خشک شده اند که در این حالت حتما ابتدا یک مرحله «پیش شست و شو » با آب اجرا کنید بعد برنامه شست و شوی اصلی را فعال کنید . اما رایج ترین دلیل باقی ماندن لکه چربی روی ظروف که برای رفع آن حتما باید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید این است که در بسیاری موارد درب مخزن مواد شوینده باز نمی شود و یا مواد به خوبی با آب مخلوط نمی شوند برای حل این مشکل بهترین و کم هزینه ترین راه این است که با  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید تا مشکل سریع و به بهترین شکل رفع شود.علاوه بر موارد فوق به کیفیت مواد شوینده دقت کنید . توجه کنید که بر اساس میزان چربی و کثیفی ظروف برنامه شست و شوی درست انتخاب شود.

 

چرا ظرفشویی ال جی ظرف ها را خشک نکرده است ؟

خشک نکردن ظروف هم دلیل بسیاری مراجعات به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی است. اگر بااین مشکل مواجه شدید ابتدا حالت شست و شو را بررسی کنید حالت  شست و شوی سریع و  پیش شست و شو فاقد امکان خشک کردن هستند.ظروف با عمق زیاد را حتما به شکل مورب درون ظرفشویی قرار دهید. پس از اتمام شست و شو حتما درب ظرفشویی را باز نگه دارید تا بخار و رطوبت باقی مانده در ظرفشویی تبخیر شود. اگر با وجود رعایت این نکات همچنان با جمع شدگی آب در ته لیوان و کاسه و ظروف گود مواجه شدید حتما با  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. برای از بین بردن بوی نامطبوع ظرفشویی نیز می توانید حدود دویست میلی لیتر سرکه را داخل مخزن ظرفشویی ریخته و از روش  پیش شست و شو یا شست و شوی خودکار، داخل ظرفشویی را بشویید.توجه کنید که بر اساس میزان چربی و کثیفی ظروف برنامه شست و شوی درست انتخاب شود.

 

رایج ترین خطاهایی که به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی ارجاع داده می شود

موارد بیشماری وجود دارد که بر روی صفحه نمایشگر ظرفشویی ال جی با کلمه «error» و یا کدهای مختلف رو به رو می شوید . برای آگاهی از جزئیات این کدهای خطا می توانید از دفترچه راهنمای ظرفشویی کمک بگیرید اما اگر سیستم برق ظرفشویی ایراد داشته باشد با کد PF مواجه می شوید . خطابی ناشی از عملکرد نادرست مدار گرمایشی با کد HE نمایش داده می شود . نمایش کد CL نیز مربوط به مشکلات دکمه قفل کودک است. اگر این کدهای خطا زیاد تکرار می شود یا با وجود جستجو علت و معنی خطا را در نمی یابید بهتر است از دستکاری ماشین ظرفشویی خودداری کرده و با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید .

  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی

چرا برای تعمیر ظرفشویی باید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیریم ؟

 

  • مهمترین مزیت مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی اصالت قطعات و تجهیزات و به روز بودن و تخصصی بودن خدمات است چرا که نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی از توان و تخصص نیروهای مجرب و آموزش دیده بهره برده و ظرفشویی ال جی شما را با توجه به آخرین فناوری های بکار رفته در ساخت این ظرفشویی عیب یابی و تعمیر می شود.
  • با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی از گزند افراد ناوارد و تعمیرگاههای غیر مجاز و قطعات تقلبی و غیر استاندارد  که امروزه به وفور به چشم میخورد در امان خواهید بود و این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه
  • چنانچه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی مراجعه نموده و از خدمات دریافتی رضایت نداشته باشید و یا خسارتی به ظرفشویی وارد شود نمایندگی پاسخگو بوده و تا جلب رضایت شما دست از تلاش بر نخواهد داشت.
  • و بالاخره اینکه با مراجعه به  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی از پرداخت هزینه های گزاف و نامتعارف ناشی از عدم نظارت ها در امان خواهید بود چرا که در نمایندگی تمام خدمات بر اساس نرخنامه قیمت گذاری می شود
  • برای افزایش طول عمر ظرفشویی و در امان ماندن از هزینه های گزاف تعمیر آن بهتر است حتما برنامه شستشو ، کدهای خطا و سایر موارد ضروری را بررسی کرده و به خاطر بسپارید و علاوه بر آن بررسی ظرفشویی توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در دوره های منظم 6 ماهه می تواند شما را از دردسر خرابی ناگهانی و معطلی  چند روزه برای تعمیرات برهاند.

با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی از گزند افراد ناوارد و تعمیرگاههای غیر مجاز و قطعات تقلبی و غیر استاندارد  در امان خواهید بود

 تعمیرات ظرفشویی ال جی

نمایندگی ال جی در تهران

با مجوز رسمی از اتحادیه - شماره 5 رقمی شبانه روزی - تکنسین حرفه ای