نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

1-    عنوان اصلی محتوا:

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی؛ هر آنچه از تخصص  در خدمات و کیفیت قطعات  انتظار دارید

2-    کلمه کلیدی اصلی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

3-    کلمه کلیدی مرتبط

 

4-    خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه)

در روزگار ما حتی تصور چند روز خرابی جارو برقی نیز دشوار است و نکته ی مهم تر اینکه کمپانی های موفق مانند ال جی با بکار بردن به روز ترین فناوری های دنیا و افزودن آپشن های مختلف به سویی رفته اند که امروزه حتی تعمیر جاروبرقی نیز امری تخصصی بوده و برای رفع نقص جارو برقی ال جی باید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کرد.   


نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی؛ هر آنچه از تخصص خدمات  و کیفیت قطعات  انتظار دارید

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

فیلتر خروجی جارو برقی که در پشت آن تعبیه شده به هیچ عنوان نباید شسته شود.امروزه جارو برقی جزو لوازم ضروری هر خانه ای است و کاربرد آن چنان گسترده است که حتی تصور چند روز خرابی جاروبرقی می تواند عذاب آور باشد. همه ی ما سعی می کنیم جارو برقی منزلمان را از میان برترین برندهای تولید لوازم خانگی انتخاب کنیم اما به هر حال نیاز به تعمیر حتی در مورد  محصولات برترین برند دنیا نیز گریز ناپذیر است ولی نکته ی مهم این است که  فناوری پیشرفته محصولات کمپانی های موفقی مانند ال جی به گونه ای است که بهترین راه برای تعمیر جارو برقی ال جی  مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی است.

 

رایج ترین مشکلاتی که به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ارجاع داده  می شود

تولید گرمای بیش از حد می تواند باعث خاموشی ناگهانی جارو برقی شود.

 

 چرا جارو برقی ناگهان خاموش شد ؟

معمولا ترموستات جارو برقی ال جی به گونه ای طراحی شده که اگر شما  بیشتر از  20 دقیقه بی وقفه با حداکثر قدرت جارو برقی را روشن نگه دارید خود به خود خاموش می شود. البته روشن بودن مداوم با حداقل قدرت نیز 30 دقیقه برنامه ریزی شده و پس از این مدت جارو برقی ال جی  خود به خود خاموش می شود.علاوه بر مورد فوق هر گونه مشکلی که منجر به گرم شدن بیش از حد جارو برقی ال جی شود باعث خاموش شدن ناگهانی آن خواهد شد . بنابراین اگر جاروبرقی ال جی شما ناگهان خاموش شد قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ابتدا وضعیت جارو را به لحاظ اتصالات برق اعم از سالم بودن پریز، دوشاخه  و سیم کاملا وارسی نموده  و سپس جارو برقی را از لحاظ پر یا خالی بودن محفظه ی زباله،مسدود بودن یا نبودن لوله جارو برقی و البته وضعیت فیلتر کاملا بررسی کنید چرا که هر یک از این موارد می توان گرمای بیش از حد تولید نموده و منجر به خاموشی ناگهانی جاروبرقی شود.

 

چرا جاروبرقی ال جی  روشن نمی شود؟

موارد بیشماری وجود دارد که افراد به دلیل روشن نشدن جارو برقی به  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه می کنند اما این موضوع در بسیاری موارد بخاطر خرابی جاروبرقی نیست.ممکن است موضوع ساده تر از این چیزها باشد  بنابراین اگر با روشن نشدن جاروبرقی مواجه شدید ابتدا اتصالات برق اعم از پریز ،دوشاخه و سیم را کاملا وارسی نمایید در ضمن توجه داشته باشید که جارو برقی حتما باید به پریز اصلی وصل شود از اتصال آن به سه راهی خودداری کنید. نکته ی مهم دیگری که در این مواقع می تواند کمک کننده باشد این است که  در برخی مدل های جارو برقی ال جی دکمه روشن و خاموش هم روی دسته هم روی بدنه جارو برقی تعبیه شده در این مدل اگر با مشکل روشن نشدن جارو برقی مواجه شدید ابتدا باید دکمه تعبیه شده روی دستگاه را بزنید تا جارو از حالت نیمه خاموش خارج شود و بعد با استفاده از کلید موجود بر روی دسته جاروبرقی حالت و قدرت مکش مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر دکمه پاور جاروبرقی ال جی فقط روی بدنه تعبیه شده و جارو برقی روشن نمی شود قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ابتدا خرطومی جارو را جدا نموده  اتصالات برق را بکشید بعد از چند دقیقه دوباره جارو را به برق زده و امتحان کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل رفع می شود.قدرت مکش پایین جارو برقی  ممکن است ناشی از ایراد و سوراخ شدگی خرطومی باشد. 

 تعمیرات جاروبرقی ال جی

چرا جارو برقی ال جی مکش همیشگی را ندارد ؟

اگر متوجه شدید که مدتی است جارو برقی ال جی مکش همیشگی را ندارد  ابتدا برنامه مکش را بررسی کنید در برنامه مکش خودکار (حالت اتوماتیک ) قدرت مکش بر حسب میزان گرد و غبار ورودی به جارو برقی کاهش و افزایش خواهد داشت.  اما اگر از برنامه مکش خودکار استفاده نمی کنید و مکش جارو برقی کاهش یافته  قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ابتدا فیلتر، محفظه زباله و خرطومی جارو برقی را به دقت وارسی  نموده بشویید و  تمیز کنید . حتی می توانید خرطومی را بشویید البته به شرطی که دکمه روشن – خاموش جاروبرقی  روی دسته نباشد . توجه داشته باشید که فیلتر خروجی جارو برقی که در پشت آن تعبیه شده به هیچ عنوان نباید شسته شود. اگر با وجود انجام موارد فوق همچنان قدرت مکش پایین بود ممکن است مشکل ناشی از ایراد و سوراخ شدگی خرطومی باشد که در این صورت برای تعویض یا تعمیر آن  حتما با  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید. 

 

چرا تاکید می شود که برای تعمیر جارو برقی ال جی حتما به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید ؟

-اولین و مهمترین دلیل اصرار متخصصین امر برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی این است که در این نمایندگی ها تخصصی ترین و به روز ترین خدمات در کنار با کیفیت ترین قطعات به سهولت در دسترس است و نیازی نیست برای عیب یابی تخصصی و یا پیدا کردن قطعه ای خاص به جاهای مختلف مراجعه کنید. در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مجرب ترین تکنسین های آموزش دیده  آمادگی دارند به روز ترین روش های عیب یابی و تعمیر را به کار بسته و در کوتاهترین زمان ممکن جارو برقی ال جی شما را به بهترین شکل تعمیر کنند.در صورت نیاز به تعمیر حتما به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا خیالتان بابت اصالت قطعات و اثر بخشی خدمات آسوده باشد.-موارد بیشماری وجود دارد که افراد ناوارد که مجوز انجام تعمیرات جارو برقی را هم ندارند اعتماد افراد را جلب کرده و دست به تعمیر جاروبرقی زده اند اما نه تنها مشکل حل نشده بلکه صدمات دیگری به دستگاه وارد شده که منجر به صرف هزینه و زمان گزاف شده است.-بدون تعارف قطعات تقلبی و حتی خراب در بازار امروز غوغا می کنند بنابراین در صورت نیاز به تعمیر حتما به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا خیالتان بابت اصالت قطعات و اثر بخشی خدمات آسوده باشد.-جلب رضایت مشتری در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی امری ضروری است بنابراین بر فرض محال اگر مشتری از خدمات دریافتی رضایت نداشته یا احیانا در جریان تعمیر آسیبی به جارو برقی وارد شود نمایندگی کاملا پاسخگو بوده و  تلاش می کند تا  رضایت کامل مشتری  را جلب کند در حالی که افراد و تعمیرگاه های غیر مجاز چنین الزامی نداشته و مسئولیتی در قبال آسیب یا عدم تعمیر مناسب نمی پذیرند.

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

و اما نکته نهایی اینکه هزینه تمام قطعات و خدمات در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مشخص،روشن و بر اساس نرخنامه ی مصوب بوده و هیچگونه هزینه گزاف یا اضافه ای به بهانه افزایش قیمت ها و نوسان بازار از شما دریافت نخواهد شد.

 

نمایندگی ال جی در تهران

با مجوز رسمی از اتحادیه - شماره 5 رقمی شبانه روزی - تکنسین حرفه ای